Alesa.cz Alesa.cz Alesa.cz Alesa.cz

Vítáme Vás v internetovém obchodu, který má za účel potěšit své zákazníky originálními designovými produkty, které se budou krásně vyjímat v každém interiéru. Doufáme, že u nás najdete vše co hledáte. Přejeme příjemný nákup.

3-dílný nástroj ThermoBaste

JOSEPH JOSEPH ThermoBaste™ - trojdílná nástrojová sada pro pečení masa – odsávačka, teploměr a čistící kartáček. Odsávačka slouží k odsátí vypečené šťávy a polévání pečeného masa. Teploměr je vaším průvodcem při udržování správné teploty pečení. Kartáček slouží k čištění odsávačky. Teploměr a kartáček se zasunují pro snadnější uskladnění do odsávačky. Odsávačku a kartáček lze mýt v myčce. Teploměr otírejte navlhčeným hadříkem.

Velikost: 6x30cm

Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 745,- Kč

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat