Tvořítka na vejce JOSEPH JOSEPH Froach Pods, 2ks

Froach Pods™ představují nový a zdravější způsob přípravy vajec. Kombinují princip smažení s metodou přípravy pošírovaných (ztracených) vajec. Se snadným užitím Froach Pods™ ušetříte 95% oleje potřebného k běžnému smažení.

Princip užití Froach Pods™ je velmi jednoduchý. Silikonový kroužek má uvnitř malou misku na několik lžiček vody. Jakmile se voda při přípravě zahřeje, změní se v páru, která cirkuluje a vaří vejce. Mezitím se spodní část vejce na pánvi běžným způsobem smaží, ale díky vlhkosti páry se k pánvi nepřichytává.

Kroužky Froach Pods™ jsou vyrobeny ze silikonu, který odolává teplotám až 270°C. Příprava vajec s kroužky Froach Pods™ se provádí pouze na pánvích s nepřilnavým povrchem.

Velikost: 4,4 x 9,9 x 11,8 cm

Výrobek lze mýt v myčce.


Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 399,- Kč

Detailní popis

Jak na to:
1. Olejem potřete vnitřní stranu silikonových kroužků – viz. video (neolejujte hranu, kterou kroužek přisedá na pánev ani pánev samotnou).
2. Kroužky položte na předehřátou pánev a do otvoru v kroužcích rozklepněte vejce.
3. Do zásobníku na okraji kroužků vlijte polévkovou lžíci vody a dle potřeby vodu doplňujte*
4. Vařte po dobu 2 až 3 minut a následně servírujte

* Poznámka: Ne všechny pánve jsou ideálně rovné. Pokud vám voda během přípravy uniká ze zásobníku, jednoduše ji doplňujte tak, jak bude zapotřebí.
Nekombinujte Froach Pods™ s přípravou dalších jídel na stejné pánvi.

Video

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat