Kompaktní sada nádob JOSEPH JOSEPH Nest Lock 5, vícebarevná

Nádoby na potraviny JOSEPH JOSEPH Nest™ Lock elegantně řeší problémy obvyklé u obdobných typů výrobků – prostorovou neúspornost, nutnost odděleného skladování nádobek a víček a s tím spojený problém správného spárování. Nest™ Lock nádoby zapadají jedna do druhé. Každé víčko a miska příslušné velikosti jsou barevně označeny pro snadné spárování. Výborně poslouží i jako rodinné lunch boxy na cesty.

Nádoby: 1x230ml, 1x540ml, 1x1,1L, 1x1,85L, 1x3L 
Velikost: 20 x 24,5 x 16,3 cm

Nádoby Nest™ Lock jsou vzduchotěsné a 100% vodotěsné.

Lze je užít pro ohřev v mikrovlnné troubě i skladování potravin v lednici.

Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 1 099,- Kč

Detailní popis

Při užití pro ohřev v mikrovlnné troubě víčko volně položte na misku (nádobku neuzavírejte). Misky i víčka lze mýt v myčce nadobí. Jako prevenci proti možnému zabarvení doporučujeme nádobky nepoužívat pro skladování silných zabarvovačů (kurkuma, omáčky na rajčatovém základu). Nádobky nejsou určeny pro ohřev v troubě a grilech.

Video

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat