Mísa na přípravu popcornu JOSEPH JOSEPH M-Cuisine Popcorn Maker

Připravte si popcorn bez použití oleje nebo másla v mikrovlnné troubě. M-Cuisine sestává z vnější plastové nádoby (používá se i pro servírování), vnitřní silikonové vložky (musí vydržet teplotu 180°C, při které praskají kukuřičná zrna) a poloprůhledného víka s otvory (slouží k vysypání neupražených zrnek).

Velikost: 22 x 22 x 13 cm

Výrobek lze mýt v myčce.

Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 599,- Kč

Detailní popis

Příprava:
1) Ujistěte se, že je silikonová miska pevně usazena ve vnější míse.
2) Mísku naplňte cca 50g kukuřice. Neplňte více než po rysku maximálního plnění.
3) Mísu zakryjte víkem, vložte do mikrovlnky a troubu zapněte na plný výkon. Příprava bude trvat 1,5 – 5 minut v závislosti na výkonu vaší trouby.
4) Pozorně poslouchejte a troubu vypněte v okamžiku, kdy se rychlé praskání kukuřice zpomalí na 2-3 vteřiny mezi jednotlivými prasknutími. Pokud vidíte kouř nebo cítíte pálení, troubu ihned vypněte.
5) Nádobu s víkem opatrně vyjměte z trouby. Mísu s víkem držte pevně za okraj, otočte a proklepávejte po dobu cca 15 vteřin. Zrnka, která zůstala zavřená, vypadnou otvory ve víku.
6) Sejměte víko a přidejte dochucující / aromatizující ingredience.
7) Víko znovu nasaďte a obsah důkladně protřepejte.
8) Po sejmutí víka můžete servírovat.

Dbejte opatrnosti – jednotlivá neupražená zrnka mohu být stále přítomna.

Tipy:
Je-li popcorn připálený, snižte příště výkon vaší mikrovlnné trouby.
Nezapomeňte kontrolovat datum spotřeby kukuřice. Starší a suchá zrnka nebudou praskat stejně rychle jako čerstvá.

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat