Samolepící pouzdro s noži JOSEPH JOSEPH DoorStore Knives

Sadu tvoří čtyři nože Elevate™ a ploché pouzdro na nože. Pouzdro se upevňuje 3M VHB samolepící páskou. Instalace na čistý hladký povrch je velmi snadná. Ideálním místem pro instalaci sady je vnitřní strana dvířek kuchyňské linky nebo jakýkoli podobný úzký prostor.

Nože Elevate™ jsou vybaveny integrovanou podpěrou a nepřilnavou non-stick úpravou ostří. Při krájení neničí vitamíny v ovoci a zelenině - čepele jsou vyrobeny z japonské oceli s nepřilnavým (non-stick) silikonovým povrchem.
Užitím nožů Elevate™ omezíte znečištění a zlepšíte hygienu pracovní plochy - ergonomická madla nožů jsou vytvarována do podpěry zajišťující, že po odložení zůstává čepel nože vždy ve výšce nad pracovní plochou.
Koncept výrobku navrhl Gillian Westley / design Derek Roberts.

Nože Elevate™ myjte ručně a po umytí osušte. Stojan čistěte navlhčeným hadříkem.

Sada obsahuje: 8,9 cm loupací nůž, 11,4 cm zoubkovaný nůž, 12,7 cm japonský nůž a 15,2 cm kuchařský nůž.

Péče o výrobek: Nože Elevate™ myjte ručně a po umytí osušte. Stojan čistěte navlhčeným hadříkem.

Velikost: 31 x 22 x 2 cm

Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 1 399,- Kč

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat