Skládací stojan na kuchařku JOSEPH JOSEPH CookBook™, zelený

S běžnými stojánky na kuchařku bývá potíž - pokud je právě neužíváte, jsou velké a neskladné a v kuchyni zabírají místo. Unikátní design stojánku tento problém řeší. Dá se složit do knižní velikosti a pohodlně pak zasunout do poličky mezi kuchařky.

Velikost stojánku: 26 x 20 x 2 cm  Barva: zelená 
Materiál: plast ABS

Dodáván v papírové dárkové krabici

Dostupnost: 3 až 5 pracovních dní
Výrobce: JOSEPH JOSEPH


Cena: 799,- Kč

Detailní popis

Otevřením stojánku dojde k automatickému vyklopení podpěr, držáčků stránek a zadní opěry. V optimálním úhlu pak stojánek poskytuje oporu pro většinu běžných kuchařek a lze jej použít i jako oporu pro tablet. Protiskluzové nožičky udržují stojánek na požadovém místě pracovní plochy. Je-li stojánek složen, nezabírá více místa než kniha (tloušťka cca 20mm).

Video

O výrobci

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili JOSEPH JOSEPH v roce 2003. Spojili tak své zkušenosti v oblasti designu výrobků a podnikání. V současnosti se specializující na kuchyňské nádobí a doplňky. JOSEPH JOSEPH je mezinárodně uznávanou společností na výrobu nejstylovějších a technicky inovativních produktů a je také jednou z nejrychleji rostoucích společností v celosvětovém měřítku na trhu s domácími potřebami. Výrobky JJ jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Komentujte toto zboží

Mohlo by Vás zajímat