JOSEPH JOSEPH Malé a velké prkénko Chop2Pot, červené / zelené

 
  • 1 z 4
 

Stiskem madla se prkénko vytvaruje tak, že nakrájené potraviny snadno vsypete do hrnce

Dostupnost Vyprodáno
799 Kč
Kód produktu 1571045
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Prkénka
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Skládací prkénka Chop2Pot jsou ikonickým produktem značky JOSEPH JOSEPH (design Mark Sanders).

Původní nápad prkénka, které se stiskem madla vytvaruje tak, že nakrájené potraviny snadno vsypete do hrnce, dnes kopírují desítky výrobců.

Předností prkének Chop2Pot je kvalita použitých materiálů a zpracování.

Nová generace prkének s označením Plus je doplněna protiskluznými lištami a měkčenými hranami madla pro komfortnější manipulaci.

  • Velikosti: Chop2Pot Plus malé - 38 x 21 x 1,5 cm, Chop2Pot velké - 48 x 27 x 1,5 cm
  • Materiál: polypropylen, silikon (hrany).
  • Barva: červená a zelená

    UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
    Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku. I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
    Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení... S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat. Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: