JOSEPH JOSEPH Sada skládacích prkének Chop2Pot Edition Sky, modré, 2 ks

 
  • 1 z 8
 

Snadné vsypání nákrájených potravin do hrnce

Dostupnost Vyprodáno
599 Kč
Kód produktu 1571186
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Prkénka
Záruka 2 roky
 
Skládací prkénka Chop2Pot jsou ikonickým produktem značky JOSEPH JOSEPH.
 
Původní nápad prkénka, které se stiskem madla vytvaruje tak, že nakrájené potraviny snadno vsypete do hrnce, dnes kopírují desítky výrobců.
 
Předností prkének Chop2Pot je kvalita použitých materiálů a zpracování.
 
Prkénka Chop2Pot jsou doplněna protiskluznými lištami na spodku prkének, měkčenými hranami madla pro komfortnější manipulaci a texturovaným povrchem pro lepší stabilitu při krájení.
 
  • Velikost: 1.5 x 38 x 21 cm (VxŠxH)
  • Materiál: polypropylen, silikon (hrany)
  • Barva: modrá
  • Počet: 2 kusy

    Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku. I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.) Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení. S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat. Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa a vařených pokrmů.
 


Skládací prkénko JOSEPH JOSEPH Chop2Pot


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: