JOSEPH JOSEPH Stojan s prkénky Folio4 Large Editions Sky

 
  • 1 z 8
 

Sada se čtyřmi plastovými prkénky pro hygienicky oddělené krájení potravin

Dostupnost Do 3 pracovních dnů
2 099 Kč    
Kód produktu 1571059
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Prkénka
Záruka 2 roky
 

Sada prkének se stojanem JOSEPH JOSEPH Folio 4 obsahuje čtyři plastová prkénka určená pro hygienicky oddělené krájení potravin.

Vyjmutí prkének ze stojanu usnadňují nerezová madélka.

Každé prkénko má protiskluznou úpravu a zvýšený okraj proti stékání.

Díky oddělenému umístění a cirkulaci vzduchu prkénka ve stojanu Folio snadno osychají.

Prkénka lze mýt v myčce, stojánek se čistí navlhčeným hadříkem.

  • Velikost: 26,3 x 35,6 x 7,2 cm (velikost prkének 24 x 34 cm)
  • Materiál: plast, nerez
  • Barva: stříbrná


UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku.
I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení...
S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat.
Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: