JOSEPH JOSEPH Stojan s prkénky Index Large Editions Sky, 34 x 24 cm

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Stojan s prkénky v limitované luxusní sérii

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 2 199 Kč
Ušetříte 300 Kč (–13 %)
1 899 Kč
Kód produktu 1571040
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Prkénka
Záruka 2 roky
 

Sady Index obsahují 4 prkénka (indexovaná ve stylu kartotéky) určená pro hygienicky oddělené krájení zeleniny, syrového masa, ryb a vařených potravin.

Prkénka mají protiskluznou úpravu, tvarovaný povrch, okraj zamezující stékání.

Prkénka lze mýt v myčce, stojánek se čistí navlhčeným hadříkem.

  • Velikost: 34 x 24 cm
  • Materiál: plast
  • Barva: stříbrná, prkénka bílá, modrá

UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku.
I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení... S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat.
Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: