JOSEPH JOSEPH Skládací krájecí prkénko Chop2Pot™ Plus, velké / červené

 
 
Dostupnost Vyprodáno
599 Kč
Kód produktu 1570272
Značka JOSEPH JOSEPH
Kategorie Prkénka
Záruka 2 roky
 

JOSEPH JOSEPH Chop2Pot - skládací prkénko.

Prkénko se stiskem madla vytvaruje tak, že nakrájené potraviny snadno vsypete do hrnce. Nová generace Plus je doplněna protiskluznými lištami a měkčenými hranami madla pro komfortnější manipulaci.

  • Velikost: 48 x 27 x 1,5 cm (krájecí plocha 36 x 27 cm)
  • Materiál: polypropylen
  • Barva: červená 

    UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
    Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku. I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
    Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení... S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat. Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: